משטרת ישראל – יש גבול למה שצריך לעשות במדיה חברתית (או צריך להיות אחד כזה)

אני די מחבב את העמוד של משטרת ישראל בפייסבוק. באמת.  אם זה מענין אתכם, הם מעדכנים על כל מני דברים שקורים בזמן אמת: מרדפים, אירועים עקריים ועוד דברים מעניינים כאלה. הם גם עונים לפניות ושאלות של גולשים בקשר לרעשים מפחידים, מרדפים או טענות על ונגד שוטרים. זה יפה, זה טוב וזה חשוב. אמרתי שאני די מחבב את העמוד, לא?

היום, לעומת זאת, המשטרה לדעתי טעתה ועברה את הגבול:

נתחיל בפוסט עצמו: "בית המשפט אמר את דברו בנוגע לאיכות החקירה בפרשת קצב", זה קנטרני וקטן. זה לא אדם פרטי שאומר "הא, ראיתם?! צדקתי!" – זו משטרת ישראל לעזאזל. הם חקרו אדם שתקף אותם אישית, או יותר נכון – טען נגד המשטרה, שזו כמובן זכותו. לדעתי זה עובר את גבול הטעם הטוב להגיב בצורה כזו לאחר שהאדם הורשע בדין.

אבל זה ממשיך בתגובות: "יענו עכשיו בכלא ישימו אותו עם עציר ערבי שיושב כמעט 5 שנים בלי סקס ויפיל לו כל חצי שעה ת'נקע 7 במקלחת " אתה רוצה לראות בולבול של בדואי …?! " – נכון לזמן זה, לפני 52 דקות (!) ואף אחד לא העיף את זה מהקיר..

מדיה חברתית היא צורת תקשורת – ותקשורת היא דו כיוונית. אירגון, ובטח אירגון רשמי כמו משטרת ישראל שחייב לכבד את עצמו, לא יכול "לשים את עצמו שם בחוץ" ואז להעלם. זה לא מכובד. כשזה נוגע לאנשים פרטיים או ציבוריים – לדעתי זה גם עובר את הגבול – המשטרה עוד תתבע על דבר כזה, ובמדינה מתוקנת האשמים היו משלמים.

רק דעתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *